Fotowoltaika – Przemyśl

Fotowoltaika Przemyśl – Montaż instalacji fotowoltaicznych stał się jednym z najbardziej popularnych działów Odnawialnych Źródeł Energii. Co wpłynęło na tak dużą popularność fotowoltaiki w Polsce? Główną przyczyną są dofinansowanie, które państwo proponuje dla każdego z nasz. Dzięki programowi „Mój prąd” mieliśmy możliwość dofinansować projekt naszej elektrowni fotowoltaicznej aż o 5000 zł. Nabór do II tury wniosków zakończył się 6 grudnia 2020r. Jednak mamy nadzieję, że już w najbliższym czasie pojawi się oficjalna informacja na temat III tury naborów wniosków do programu „Mój Prąd”.  Drugim kluczowym elementem jest cena oraz dostępność elementów fotowoltaicznych. Porównując ceny montażu instalacji fotowoltaicznej np. z montażem pompy ciepła, widzimy duże różnice finansowe. Dlaczego skontaktuj się z nami i zacznij oszczędzać!  Nasza firma działa głównie na Podkarpaciu. Jesteś z Przemyśla lub okolić? Świetnie trafiłeś!

Fotowoltaika Przemyśl – co oferuje nasza firma?

 • System oparty na sprzęcie najwyższej jakości
 • Darmową wycenę instalacji fotowoltaicznej
 • Montaż przez profesjonalnych monterów fotowoltaicznych
 • Pełną dokumentacje
 • Schemat/projekt instalacji fotowoltaicznej

Podkarpacie stawia na ekologię!

Pozytywne przyjęcie fotowoltaiki widoczne jest również na Podkarpaciu. Szacuje się, że od połowy 2020 r. powstało kilkaset tysięcy instalacji w woj. Podkarpackim. Ogrom popularności fotowoltaiki  bardzo cieszy. Dzięki temu chronimy nasze środowisko. Instalacja fotowoltaiczna pobiera energię z promieni słonecznych padających na Ziemię, dlatego też mamy 100% pewność, że dostawy prądu nigdy się nie skończą, a my będziemy cieszyć się darmową energią

Działanie instalacji fotowoltaicznej

Panele fotowoltaiczne składają się głównie z krzemu. Dzięki niemu, moduły fotowoltaiczne, absorbują promienie słońca, które padają na ich powierzchnię. Następuje tutaj tzw. efekt fotowoltaiczny. Umożliwia on powstawanie energii elektrycznej w postaci prądu stałego. Falownik fotowoltaiczny dopasowany do naszej instalacji zmienia powstały prąd stały na prąd zmienny, który znajduje się w naszych domach. I już ! Zaczynamy swoją własna produkcję prądu.

Sprzęt, na którym bazujemy to:

 • Panele fotowoltaiczne firmy GAMKO, JASOLAR
 • Falowniki fotowoltaiczne firmy SOFAR
 • Ochronniki, konstrukcja i okablowanie najlepszych producentów

Gwarancja na elementu oraz montaż instalacji fotowoltaicznej:

 • Panele fotowoltaiczne – 12 lat gwarancji produktowej
 • Panele fotowoltaiczne – 30 lat gwarancji producenta
 • Inwerter – 10 lat gwarancji producenta
 • Okres rękojmi na jakość wykonywania prac instalacyjnych i montażowych – 7 lat

Fotowoltaika – ekologia czy tez korzyści finansowe?

Wielu z nas zastanawia się czy instalacje fotowoltaiczne mają przynieść korzyści dla środowiska, czy też można na nich zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Te pytania pojawiają się szczególnie dlatego, że inwestycja w fotowoltaikę nie jest zbyt tania. Zatem wykalkulujmy korzyści z montażu instalacji fotowoltaicznej:

Po pierwsze, załóżmy, że co miesiąc Twoje opłaty za prąd  to ok. 190 zł, a więc w ciągu roku koszt ten wynosi ok. 2280 zł. Po drugie, ceny prądu idą w górę, dlatego należy założyć ze za kilka lat ich wzrost może sięgnąć do 4%. Jednocześnie wzrosną też Twoje roczne wydatki na prąd, a więc w ciągu kilku lat roczne 2280zł może kosztować cię nawet 3000 zł. Spora różnica jak na kilka lat korzystania z prądu, który jest nam niezbędny do codziennego funkcjonowania. Co zatem proponujemy? Stań się niezależny, zainwestuj w instalację fotowoltaiczną, która zwróci ci się po ok. 6 latach i zacznij oszczędzać pieniądze ! Szacuje się, że po zainwestowaniu w instalację fotowoltaiczną po 5/6 latach zaczynasz darmowe korzystanie z prądu! Umów się na rozmowę z naszym pracownikiem i przekonaj się sam o korzyściach wynikających z montażu instalacji fotowoltaicznej!

Jeśli jesteś mieszkańcem Przemyśla lub okolic to sprawdź naszą ofertę! Wypełnij formularz darmowej wyceny instalacji fotowoltaicznej i zacznij produkcję darmowej energii już dziś! 

Fotowoltaika Przemyśl– zacznijmy razem z nami zmieniać nasze środowisko! Zadbajmy o nie razem!

fotowoltaika Przemyśl