Fotowoltaika – Tarnobrzeg

Fotowoltaika Tarnobrzeg – Prawdopodobnie zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną, jednak nie wiesz od czego zacząć? Postaramy Ci się pomóc! Dzięki doświadczeniu i wiedzy gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Postaw na ekologię i zacznij oszczędzać już dziś.

Fotowoltaika Tarnobrzeg – co oferujemy?

 • Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej
 • Zadowolenie naszych klientów
 • System oparty na sprzęcie najwyższej jakości
 • Montaż prze profesjonalnych monterów fotowoltaicznych
 • Pełną dokumentację, która jest wymagana
 • Własna konstrukcja montażowa JAMKO

Zasady działania instalacji fotowoltaicznej

Panele fotowoltaiczne składają się z elementów krzemu. Dzięki niemu moduły pobierają promienie słoneczne, które na nie padają i zamieniają je na energię elektryczną w postaci prądu stałego. Podczas gdy, inwerter fotowoltaiczny, który dopasowany jest do mocy całej instalacji  fotowoltaicznej, zamienia prąd stały na prąd zmienny jaki jest w naszych domach.

Z czego składa się instalacja fotowoltaiczna? Przede wszystkim głównymi elementami są oczywiście panele fotowoltaiczne. Ich ilość dostosowana jest do mocy, którą potrzebujemy zamontować w naszym gospodarstwie. Kolejnym ważnym elementem jest falownik fotowoltaiczny, którego zadaniem jest zmiana prądu stałego na prąd przemienny, który znajduje się w naszych gniazdach. Dopełnieniem naszej instalacji są ochronniki oraz odpowiednie okablowanie. Konstrukcja, na której będą umieszczone nasze panele, zależy od rodzaju naszego dachu.

Główne elementu instalacji fotowoltaicznej

W instalacji fotowoltaicznej możemy wyróżnić dwa główne elementy: panele fotowoltaiczne oraz falownik fotowoltaiczne. Ilość modułów fotowoltaicznych zależy od mocy instalacji oraz od mocy pojedynczego modułu. Godny uwagi jest fakt, że inwerter fotowoltaiczny  również dopasowywany jest pod moc wyznaczoną do zaspokojenia danego zapotrzebowania na energię elektryczną. Po z tymi dwoma, głównymi elementami w skład instalacji fotowoltaicznej wchodzą: zabezpieczenia typu AC oraz DC, okablowanie,  konstrukcja oraz instalacja odgromowa. Dlatego warto zauważyć, iż cała instalacja nie składa się z wielu elementów, dlatego też warto zastanowić się nad możliwym montażem fotowoltaiki.

System stosowany w firmie JAMKO?

 • Panele fotowoltaiczne firmy GAMKO, JASOLAR
 • Falowniki fotowoltaiczne firmy SOFAR
 • Zabezpieczenia AC oraz DC najlepszej jakości
 • Konstrukcja i okablowanie najlepszych producentów

Gwarancja na elementy oraz montaż fotowoltaiki

 • Panele fotowoltaiczne – 12 lat gwarancji produktowej
 • Panele fotowoltaiczne – 30 lat gwarancji producenta
 • Inwerter – 10 lat gwarancji producenta
 • Okres rękojmi na jakość wykonywania prac instalacyjnych i montażowych – 7 lat

Opłacalność instalacji fotowoltaicznej

Po pierwsze w zależności od zapotrzebowania na energię elektryczną, szacuje się iż instalacja fotowoltaiczna kosztuje ok. 15 tys. złotych. Po drugie porównując ostatni wzrost cen za prąd, który sięga nawet 600 zł/2mies. W rezultacie, łatwo obliczyć korzyści wynikające z fotowoltaiki, która tym tempem zwróci się po około 3 latach. Klienci, którzy wybrali naszą firmę i mają już swoją własną elektrownie energetyczną są niezwykle zadowoleni z jej działania, ponieważ ich obecne rachunki wynoszą 0 zł (20 zł za opłatę od dostawcy energii). Nie czekaj i sam zacznij oszczędzać!

Na koniec, jeśli jesteś mieszkańcem Tarnobrzega lub okolic musisz sprawdzić naszą ofertę! Przede wszystkim wypełnij formularz darmowej wyceny instalacji fotowoltaicznej i zacznij działać z najlepszymi! 

Fotowoltaika Tarnobrzeg– zacznij już dziś razem z nami zmieniać nasze środowisko! Zadbajmy o nie razem!

fotowoltaika Tarnobrzeg