Gwarancja

Poznaj szczegóły dotyczące gwarancji na instalację fotowoltaiczną

Gwarancja na PV? Przy wyborze dostawcy fotowoltaiki dla swojego domu czy firmy warto wziąć pod uwagę kwestię związaną z gwarancją na poszczególne elementy instalacji fotowoltaicznej. Jak wiemy, moduły są stale narażone na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. W związku z tym, producenci, z którymi współpracuje JAMKO, przeprowadzają szereg badań i testów, aby mieć pewność co do trwałości zastosowanych materiałów. Dzięki temu możemy być spokojni o stan naszych modułów nawet podczas gradobicia lub ulewnego deszczu. Panele wykazują również dużą wytrzymałość na nacisk ze strony zalegającego na nich śniegu. Ponadto, prawidłowo wykonana konstrukcja wsporcza gwarantuje wytrzymałość nawet przy bardzo silnym wietrze.

Dodatkowo produkcja energii i jej przesył są w pełni zautomatyzowane. Dzięki temu falownik wchodzący w skład instalacji jest w stanie powiadomić nas w razie zaistnienia niestandardowej pracy instalacji fotowoltaicznej.


GWARANCJE PRODUCENTÓW NA POSZCZEGÓLNE ELEMENTY ZESTAWU


MODUŁY FOTOWOLTAICZNE
25 lat na efektywność paneli fotowoltaicznych
10 lat na wady ukryte paneli

MONTAŻ
5 lat gwarancji producenta na konstrukcję wsporczą, zabezpieczenia przepięciowe, materiały montażowe

USŁUGA MONTAŻU INSTALACJI
5 lat gwarancji JAMKO


ZŁOTA GWARANCJA JAMKO


Złota Gwarancja to gwarancja całkowita na okres 12 lat obejmująca usługę montażu oraz wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej – panele, mikrofalowniki, niezbędne okablowanie, konstrukcję wsporczą, a także materiały montażowe. Co więcej, obejmuje ona wszystkie instalacje prosumenckie do 10 kWp.

W związku z zapisami karty gwarancyjnej. Która jest załącznikiem do umowy “Gwarantami poszczególnych elementów instalacji są ich producenci lub ich autoryzowani przedstawiciele w Polsce, w imieniu których działa JAMKO z siedzibą w Głogowie Małopolskim”. Dlatego zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem JAMKO lub zwracając się bezpośrednio do producenta.