Hurtownia fotowoltaiczna – fotowoltaika Rzeszów

Fotowoltaika uzyskała coraz większą popularność. Równa się to z coraz większą ilością elementów do instalacji fotowoltaicznych na rynku. Nie zawsze jednak te elementy mogą być najwyższej a co dopiero dobrej jakości. Należy uważnie przyglądać się temu co kupujemy i jaką cenę za to dajemy. Hurtownia fotowoltaiczna nie zawsze może oferować produkty, które będą spełniać odpowiednie normy. Dlatego warto wybierać sprawdzone hurtownie fotowoltaiczne, które będą dawały satysfakcję tobie jak i twoim klientom.

HURTOWNIA FOTOWOLTAICZNA – WSZYSTKO CO WAŻNE W JEDNYM MIEJSCU!

Posiadamy hurtownie fotowoltaiczną z najważniejszymi elementami do montażu instalacji fotowoltaicznej. Naszym głównym i najważniejszym elementem są panele fotowoltaiczne. W sezonie zimowym nasz magazyn nie posiada aż tak dużego asortymentu. W chwili obecnej posiadamy panele fotowoltaiczne typu monokrystaliczne o mocy 340W oraz panele polikrystaliczne o mocy 285W. Latem nasz magazyn jest zaopatrzony w panele fotowoltaiczne o większej mocy i inne typy np. fullblack czy też BIPV. Każdy rodzaj modułów fotowoltaicznych jakie posiadamy to elementy najwyższej jakości. Najczęściej występującą marką jest marka GAMKO. Chcemy aby nasi klienci byli tak sami zadowoleni z naszych paneli fotowoltaicznych jak my.

Co jeszcze oferujemy?

Falowniki fotowoltaiczne ! Po latach doświadczeń i pracy z falownikami różnych firm, nawiązaliśmy długotrwałą współprace z firmą SOFAR. Stosowaliśmy ten typ falowników, już na kilkudziesięciu instalacjach i jak do tej pory, żaden z nich nie sprawił nam problemów. Wielu pyta, dlatego nie wybieramy jednej z najlepszych firm – FRONIUS. Według nas odpowiedź jest prosta. Kiedy kupujemy laptopa pewnej firmy i nie spełnia on naszych oczekiwań to następnym razem wybieramy inny. Jeśli kolejny zawiedzie, szukamy następnego. Dopiero kiedy znajdziemy idealny produkt wybieramy go i jest duże prawdopodobieństwo, że wybierzemy go jeszcze raz. Tak samo było z nami. Szukaliśmy wielu dobrych rozwiązać ale falowniki firmy SOFAR okazały się idealnym rozwiązaniem do naszych instalacji fotowoltaicznych.

hurtownia fotowoltaiczna rzeszow
fotowoltaika Rzeszów – hurtownia fotowoltaiczna

Wśród naszych produktów wyróżniamy również różnego rodzaju śruby i elementy konstrukcyjne. Obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia projektów własnej konstrukcji – co będziecie mogli zobaczyć już niedługo w naszej ofercie! Proponujemy elementy do każdego rodzaju instalacji. Dachówka, blachodachówka, blacha trapezowa, grunt. Skontaktuj się z nami, a prześlemy gotowy cennik naszych produktów!

Dzięki naszym elementom montaż instalacji będzie nie tylko łatwiejszy, ale i wykonany z najlepszej jakości elementów. Firma JAMKO gwarantuje usługi na najwyższym poziomie oraz nowoczesne systemy montażowe. Zaufaj fachowcom i wybierz hurtownię fotowoltaiczną, która spełni Twoje oczekiwania. Spraw abyśmy razem stworzyli instalację fotowoltaiczną przyjazną dla środowiska i pozwalającą na darmowy prąd !

Zaufaj specjalistą i sprawdź ofertę naszej hurtowni fotowoltaicznej !